Tablety a mobily vo firmách

Úloha tabletov a mobilov sa vo firmách v posledných rokoch dramaticky zmenila. Keď pred piatimi rokmi boli mobily používané výhradne iba na telefonovanie a o tabletoch nebolo ani chýru, dnes sa tieto zariadenia stávajú dôležitým pracovným nástrojom, ktorý dokáže zastúpiť tažký notebook alebo celý pracovný počítač.

S príchodom inteligentných telefónov alebo smartfónov dostalo mnoho zamestnancov výhody, o ktorých predtým ani netušili. Možnosť vybaviť z mobilu počas cesty vlakom emailovú komunikáciu, prečítať si posledné novinky z firemného intranetu a byť v kontakte s kolegami prostredníctvom chatu zvyšuje efektivitu zamestnancov.

S príchodom tabletov sa tieto možnosti ešte viac rozšírili a v malom zariadení môže pracovník so sebou nosiť pohodlne napríklad celý katalóg firemných výrobkov, prezentácie pre rôznych zákazníkov a rôzne iné propagačné materiály. No v oboch prípadoch by zamestnanci nemali zabudnúť nainštalovať kvalitný najlepší antivírus pre tablety a antivírus na mobil, ktorý dokáže ochrániť firemné dokumenty a komunikáciu.

Post Written by

No Comments

Leave A Reply